Betül Şekeroğlu - Product Manager


Betül Şekeroğlu

Product Manager
Toplam Eğitim: 0 Toplam Öğrenci: 0

1987 İstanbul doğumlu Betül Şekeroğlu, SAÜ İşletme Bölümünü bitirdi, yüksek lisansını aynı üniversitede İnsan Kaynakları alanında İşveren Markalaştırma üzerine çalışmakta.

Çeşitli dergi ve gazetelerde farklı disiplinlerde köşe yazarlığı yapan ve yazıları yayınlanan, eski profesyonel yüzücü Betül Şekeroğlu hem spor hem de müzikle iç içe yaşamakta. 

2014 yılında ilk kitabı “Kimya Bozumu” olarak yayınlanan Betül Şekeroğlu yeni kitabı için hazırlıklarını sürdürmekte.

Profesyonel hayatına KariyerGenç adında bir start-up’ la Satış ve Pazarlama yöneticisi olarak adım attı. Uzun yıllar Türkiye’nin önde gelen özel alışveriş kulübünde Marka Yöneticisi olarak çalıştıktan sonra bir girişimci olarak kendi şirketini kurdu. Buradaki deneyimlerinin ardından Best Seller grubuna bağlı Jack&Jones markasında Senior Buyer olarak çalıştı. Ardından perakende sektörünün Türkiye’deki önemli oyuncularından OXXO’da kariyerine Product Manager olarak devam etmekte.

Tüm bunların yanında çeşitli üniversiteler ve gönüllü kuruluşlarda uzmanı olduğu konularla ilgili eğitim ve seminerler vermektedir.

 

DİĞER EĞİTİMLER

expensive watches for men folsom shop free watch uk replica watches men and man rolex daytona rainbow replica price fake watches cartier pasha watch band replacement patek ref 3919 swiss replica watches