Ertan Emek Turan - Sosyal Medya Uzmanı


Ertan Emek Turan

Sosyal Medya Uzmanı
Toplam Eğitim: 0 Toplam Öğrenci: 0

Ertan Emek Turan 1986’da doğdu. 2006 yılında Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Muhasebe ve 2011 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünden mezun oldu. 2006-2013 yılları arasında finans ve bilişim alanlarında çalıştı fakat asıl tutkusu olan reklam bölümüne geçiş yapmak için Google’nin Türkiye ofisinden Dijital Pazarlama eğitimi aldı.

Dijital Pazarlama eğitimini, Google Dublin’deki yöneticilerden bizzat almış olmanın verdiği ayrıcalıkla, eğitiminde %93 başarı sağladı ve eğitimini birincilikle tamamladı. Kariyerine Bi’Fark Yarat ajansında; Nokia Ret A Car, GoldMaster, Joker Bebe, Jump, Medisana gibi sektörünün öncü isimleri ve firmalarının sosyal medya kampanyalarını planlayarak ve yöneterek başladı.

2016 yılında çalıştığı, Sağlık Turizmi alanında hizmet veren Zen Hair firmasında, Dijital Pazarlama Uzmanı olarak, reklam kampanya içeriklerinin hazırlanması görevini üstlendi. Görevde bulunduğu süre boyunca firmanın, reklam maliyetlerinin minimuma indirilmesi ve ciro artışının maksimum seviyeye çıkarılması adına hatırı sayılır başarılar elde etti.

Emek Turan, Nfinity Games Bilişim A.Ş’ye hizmet verdiği 1 yıllık süreç boyunca; Türkiye pazarında firmanın tanıtılması adına geliştirdiği projelerle firmanın organik yollarla büyümesini sağladı. Adwords, Facebook ve affilate reklamlarını yönetmenin yanında, sosyal ağlarda İnfulencer’lar ile geliştirdiği projeler sayesinde; minimum reklam maliyetiyle tanıtım kampanyaları gerçekleştirdi.

Ertan Emek Turan, 2017 yılından beri MEDEN A.Ş bünyesinde, AR-Ge ekibinin yönteminden sorumlu olmanın yanı sıra Dijital Pazarlama Müdürü olarak da görev yapıyor. Dijital Reklamların oluşturulması, geliştirilmesi, reklamların ve web sitesinin optimize edilmesi ve de AR-Ge ekibinin yönetimsel süreçlerinin gerçekleştirilmesinden sorumlu olarak çalışma hayatına devam ediyor.

 

DİĞER EĞİTİMLER

expensive watches for men folsom shop free watch uk replica watches men and man rolex daytona rainbow replica price fake watches cartier pasha watch band replacement patek ref 3919 swiss replica watches